top of page
4B0A5247.jpg

FANCYFACE FOTOBÚDKA

Fancyface.png

Fotobúdka je skvelý spôsob, ako oživiť akúkoľvek akciu a uchovať si nezabudnuteľné spomienky. Či už ide o svadbu, narodeniny, firemný večierok, promo akciu alebo inú príležitosť, fotobúdka vám ponúka zábavu, kreativitu a kvalitu.

4B0A5354.jpg

S našou fotobúdkou si môžete vybrať z rôznych tém a rekvizít, ktoré sa hodia k vašej akcii. Môžete si tiež prispôsobiť grafiku a pozadie fotografií, aby ste vytvorili jedinečný štýl. Fotografie sa tlačia na počkanie na kvalitnom fotopapieri, alebo si ich môžete poslať na e-mail alebo zdieľať na sociálnych sieťach.

Naša fotobúdka je moderná, kompaktná a ľahko prenosná. Prinesieme ju na vaše miesto, nainštalujeme ju a zabezpečíme jej plynulý chod. Počas celej akcie vám bude asistovať náš profesionálny personál, ktorý sa postará o vašu spokojnosť a zábavu.

Galéria

Zabudni na nudné fotky a vstúp do sveta, kde sa smiech stáva umením. Naša fotobúdka neodoláva len svetlu, ale aj tvojej neodolatelnej tvári.

4B0A5302.jpg

Požiadavky

​priestor cca 3 x 3 m a 2,5 m do výšky

elektrická zásuvka (230 V)

Wi-Fi je výhodou (nie je potrebné)

Cena obsahuje 3h prevádzky ,neobmedzenú tlač fotografií , grafiku na mieru ,online galériu ,rekvizity a dopravu v LV okrese . Cena je uvedená s DPH.

290€

Pozadia

240208_200857.jpg

Kontakty

Ak chcete objednať našu fotobúdku, alebo sa dozvedieť viac o našich službách, kontaktujte nás prostredníctvom formulára, e-mailu alebo telefónu. Tešíme sa na vás! 

ďakujem za správu!

bottom of page